Koupelnový nábytkový set KONDA 50 cm s umyvadlem z minerální litiny
Vč. LED zrcadla – závěs dveří vlevo
Číslo výrobku: 174121
Číslo výrobku: 174120
Číslo výrobku: 174122
Číslo výrobku: 174124
Číslo výrobku: 174126
Číslo výrobku: 174125
Číslo výrobku: 174123
Číslo výrobku: 174119
Informace o produktu
Sada koupelnového nábytku KONDA pro hostinské a malé koupelny – vč. kulatého nebo hranatého zrcadla
Sada koupelnového nábytku řady KONDA zaujme čistými liniemi a vysokou flexibilitou při navrhování. Díky kompaktní šířce 50 cm se skříňka pod umyvadlo výborně hodí do menších koupelen nebo hostinských WC. Vysoce kvalitní melaminový povrch činí tuto malou sadu koupelnového nábytku obzvlášť odolnou a nenáročnou na údržbu v každodenním provozu. Díky technice Push-To-Open se nábytek zcela obejde bez úchytek a podtrhuje tak minimalistický vzhled. Integrovaný systém Soft-Close umožňuje, aby se dvířka koupelnového nábytku zavírala obzvlášť tiše.
Sada koupelnového nábytku je doplněna dokonale sladěným umyvadlem z ušlechtilého litého minerálu v matné bílé barvě. Již z výroby předvrtaný otvor pro baterii výrazně usnadňuje její instalaci. Jelikož je koupelnový nábytek dodáván již předem smontovaný, je montáž na stěnu časově úsporná a nekomplikovaná.
Inteligentní světelná technika se zrcadlovou sérií NEO
Ke kompatibilnímu umyvadlu a spodní skříňce nabízejí LED zrcadla řady NEO nejmodernější techniku a atmosférické osvětlení. Na výběr je kulatá varianta s průměrem 60 cm nebo hranatý model ve formátu 60 x 70 cm. Obě zrcadla disponují duálním osvětlovacím systémem, který poskytuje jak přímé světlo dopředu, tak nepřímé světlo dozadu na stěnu.
Pro čistý vzhled koupelnové sestavy lze světlo ovládat bezdotykově, čímž se zamezí otiskům prstů na skleněné ploše. Zvláštním vrcholem je variabilní barevná teplota, kterou lze plynule regulovat od útulné teplé bílé až po funkční studenou bílou. Integrovaná paměťová funkce automaticky uloží zvolený jas a barvu světla pro příští použití. Tato funkce zajišťuje, že zvolená barva světla je při příští návštěvě koupelnového nábytku s umyvadlem již perfektně nastavena. Díky stupni krytí IP44 jsou zrcadla optimálně chráněna proti stříkající vodě a tudíž ideální pro zónu nad umyvadlem.
S touto sadou koupelnového nábytku vč. umyvadla a inteligentní světelné techniky bude koupelna konečně kompletní.
5letá záruka podtrhuje vysoce kvalitní zpracování a poskytuje dodatečnou jistotu při nákupu.
Rozměry a specifikace
| Spodní skříňka pod umyvadlo | |
| Série | KONDA |
| Rozměry (Š x H x V) | 50 x 26,4 x 72 cm |
| Materiál čela | MFC |
| Povrch čela | Melaminový povrch |
| Barva čela | Na výběr: bílá matná | grafit matný | čedič matný | dub karamel |
| Materiál korpusu | MFC |
| Povrch korpusu | Melaminový povrch |
| Barva korpusu | Na výběr: bílá matná | grafit matný | čedič matný | dub karamel |
| Počet dveří | 1 |
| Strana závěsu dveří | Vlevo |
| Typ otevírání | Push-To-Open |
| Funkce zavírání | Soft-Close |
| Osvětlení | Ne |
| Typ montáže | Nástěnná montáž |
| Stav montáže | Předmontováno |
| Čistá hmotnost | 20,1 kg |
| Hmotnost při přepravě | 21,1 kg |
| Umyvadlo: | |
| Rozměry (Š x H x V) | 50 x 26,4 x 12,6 cm |
| Materiál | Minerální litina |
| Barva | Bílá matná |
| Otvor pro baterii předvrtaný | Ano |
| Přepad k dispozici | Ne |
| Čistá hmotnost | 8,1 kg |
| Rozměry balení / hmotnost při přepravě | 53 x 31 x 17 cm | 9,7 kg |
| Kulaté LED zrcadlo s osvětlením | |
| Série | NEO |
| Rozměry průměr | Ø 600 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Tvar zrcadla | Kulaté |
| Osvětlení | LED pásek |
| Směr vyzařování světla | Po obvodu | dozadu |
| Ovládání světla | S bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| Stmívatelné LED | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ne |
| Možnost výměny osvětlení | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/frekvence | Vstup: 230 V, 50 Hz | Výstup: 12 V |
| Spotřeba proudu (W) | 25 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| Teplota chromatičnosti | Teplá bílá až studená bílá |
| 2700 K - 6500 K | |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Typ montáže | Nástěnná montáž, povrchová instalace |
| Čistá hmotnost | 3,7 kg |
| Hrubá hmotnost | 6,3 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 655 x 655 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
| Hranaté LED zrcadlo s osvětlením | |
| Série | NEO |
| Rozměr šířky | 600 mm |
| Rám zrcadla | Ne |
| Tvar zrcadla | Hranaté |
| Rozměr výšky | 700 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Osvětlení | LED pásek |
| Směr vyzařování světla | Po obvodu | dozadu |
| Ovládání světla | S bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| Stmívatelné LED | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ne |
| Možnost výměny osvětlení | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/frekvence | Vstup: 230 V, 50 Hz | Výstup: 12 V |
| Spotřeba proudu (W) | 25,5 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| Teplota chromatičnosti | Teplá bílá až studená bílá |
| 2700 K - 6500 K | |
| Světelný tok/jas | 3060 lm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Typ montáže | Nástěnná montáž, povrchová instalace |
| Čistá hmotnost | 5 kg |
| Hrubá hmotnost | 8,5 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 655 x 755 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
Rozsah dodávky
- Skříňka pod umyvadlo 50 cm KONDA ve zvolené barvě
- Umyvadlo z minerálního litého mramoru
- LED koupelnové zrcadlo NEO 60 cm ve zvolené variantě
- Návod k montáži
- Montážní materiál
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
MA_KONDA_Set__160125_.pdfElektrická poznámka
weee_151223__.pdfPokyny pro péči
pf-furniture_040924.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody