Koupelnový nábytkový set KONDA 50 cm s umyvadlem z minerální litiny
Vč. LED-zrcadla - doraz dveří vpravo
Číslo výrobku: 174131
Číslo výrobku: 174130
Číslo výrobku: 174129
Číslo výrobku: 174132
Číslo výrobku: 174133
Číslo výrobku: 174135
Číslo výrobku: 174134
Číslo výrobku: 174136
Informace o produktu
Úsporná koupelnová sestava KONDA 50 cm – vč. LED zrcadla kulatého nebo hranatého
Kompaktní koupelnová sestava KONDA je ideální pro malé místnosti a promyšlené hostinské koupelny. Se šířkou pouhých 50 cm patří mezi obzvlášť žádaná řešení v oblasti „úsporného koupelnového nábytku“ a výborně se hodí pro moderní toalety pro hosty.
Skříňka pod umyvadlo přesvědčí funkčním úložným prostorem a jasnými liniemi. Nenáročný melaminový povrch zajišťuje dlouhou životnost. Barevné varianty jako bílá matná, grafit matný, čedič matný a dub karamel Ti nabízejí flexibilní možnosti designu. Tímto způsobem se tento hostinský koupelnový nábytek harmonicky začlení do různých koupelnových konceptů.
Díky systému Push-To-Open vzniká bezúchytkový vzhled, který působí obzvlášť moderně. Funkce Soft-Close se stará o příjemný komfort při každodenním používání. Koupelnová sestava k Tobě dorazí již předmontovaná, takže nástěnná montáž tohoto úsporného koupelnového nábytku je hotová raz dva.
Díky přesně padnoucímu umyvadlu z litého mramoru se spodní skříňka stává harmonickým celkem a odolným koupelnovým nábytkem s umyvadlem. Matný povrch působí ušlechtile a je zároveň nenáročný na údržbu. Předvrtaný otvor pro baterii výrazně usnadňuje instalaci.
Moderní koupelnový nábytek se zrcadlem a bezdotykovým ovládáním
Koupelnová sestava je doplněna LED zrcadlem série NEO, volitelně kulatým nebo hranatým. Jako součást moderních koupelnových sestav zajišťuje optimální světelné podmínky v každodenním provozu. Další komfort u tohoto koupelnového nábytku se zrcadlem zaručuje inovativní bezdotykové ovládání a stmívatelné LED s proměnlivou barevnou teplotou.
Tato koupelnová sestava je odpovědí na Tvé hledání moderního designu a užitečných funkcí pro kvalitní hostinský koupelnový nábytek.
Rozměry a specifikace
| Skříňka pod umyvadlo | |
| Série | KONDA |
| Rozměry (Š x H x V) | 50 x 26,4 x 72 cm |
| Materiál čela | MFC |
| Povrch čela | Melaminový povrch |
| Barva čela | Na výběr: bílá matná | grafit matný | bazalt matný | dub karamel |
| Materiál korpusu | MFC |
| Povrch korpusu | Melaminový povrch |
| Barva korpusu | Na výběr: bílá matná | grafit matný | bazalt matný | dub karamel |
| Počet dveří | 1 |
| Strana otevírání dveří | Vpravo |
| Typ otevírání | Push-To-Open |
| Funkce zavírání | Soft-Close |
| Osvětlení | Ne |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž |
| Stav dodání | Předmontováno |
| Čistá hmotnost | 20,1 kg |
| Hmotnost při přepravě | 21,1 kg |
| Umyvadlo: | |
| Rozměry (Š x H x V) | 50 x 26,4 x 12,6 cm |
| Materiál | Minerální litina |
| Barva | Bílá matná |
| Otvor pro baterii předvrtán | Ano |
| Přepad přítomen | Ne |
| Čistá hmotnost | 8,1 kg |
| Rozměry balení / Hmotnost při přepravě | 53 x 31 x 17 cm | 9,7 kg |
| LED zrcadlo s osvětlením kulaté | |
| Série | NEO |
| Rozměry průměr | Ø 600 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Tvar zrcadla | Kulaté |
| Osvětlení | LED pásek |
| Vyzařování světla | Po obvodu | dozadu |
| Ovládání světla | Bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| LED diody stmívatelné | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ne |
| Osvětlení vyměnitelné | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/Frekvence | Input: 230 V, 50 Hz | Output: 12 V |
| Spotřeba energie (W) | 25 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| Teplota barvy | Teplá bílá až studená bílá |
| 2700 K - 6500 K | |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž, povrchová |
| Čistá hmotnost | 3,7 kg |
| Hrubá hmotnost | 6,3 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 655 x 655 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
| LED zrcadlo s osvětlením hranaté | |
| Série | NEO |
| Rozměry šířka | 600 mm |
| Rám zrcadla | Ne |
| Tvar zrcadla | Hranaté |
| Rozměr výška | 700 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Osvětlení | LED pásek |
| Vyzařování světla | Po obvodu | dozadu |
| Ovládání světla | Bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| LED diody stmívatelné | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ne |
| Osvětlení vyměnitelné | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/Frekvence | Input: 230 V, 50 Hz | Output: 12 V |
| Spotřeba energie (W) | 25,5 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| Teplota barvy | Teplá bílá až studená bílá |
| 2700 K - 6500 K | |
| Světelný tok/Jas | 3060 lm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž, povrchová |
| Čistá hmotnost | 5 kg |
| Hrubá hmotnost | 8,5 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 655 x 755 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
Rozsah dodávky
- Skříňka pod umyvadlo 50 cm KONDA ve zvolené barvě
- Umyvadlo z litého mramoru
- LED koupelnové zrcadlo NEO 60 cm ve zvolené variantě
- Návod k montáži
- Montážní materiál
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
MA_KONDA_Set__160125_.pdfElektrická poznámka
weee_151223__.pdfPokyny pro péči
pf-furniture_040924.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody