LED zrcadlo s osvětlením 8144-2.0 oválné
Vyhřívání zrcadla a nastavení teplého/studeného světla - rám černý - volitelná velikost
Číslo výrobku: 38997
Informace o produktu
LED-koupelnové zrcadlo 8144 2.0 s hliníkovým rámem, funkcí proti zamlžování & teplým/studeným světlem – velikost volitelná
Toto oválné LED zrcadlo se prezentuje v jednoduchém, ale zároveň elegantním designu. Pro milovníky industriálního stylu v koupelně se díky svému černému rámu perfektně hodí k tomuto vzhledu.
Dále nabízí světelné zrcadlo integrované vyhřívání zrcadla, které brání zamlžování zrcadlové plochy při vysoké vlhkosti vzduchu. U LED osvětlení můžete nastavit barevnou teplotu od studeného po teplé světlo zcela podle své chuti.
Pomocí variant výrobku je koupelnové zrcadlo dostupné ve dvou velikostech.
Rozměry a specifikace
| Materiál | 4 mm zrcadlové sklo Povrchová úprava bez obsahu mědi, odolná proti korozi Hliník |
| Barva rámu | Matná černá |
| Orientace zrcadla | na výšku nebo na šířku |
| Rozměry | 40 x 60 x 3 cm (Š x V x H) 55 x 100 x 3 cm (Š x V x H) |
| Hmotnost | 40 x 60 cm: netto 3,4 kg / brutto 4 kg 55 x 100 cm: netto 7,6 kg / brutto 8,2 kg |
| Velikost balení | 40 x 60 cm: 42 x 62 x 5,7 cm 55 x 100 cm: 57 x 102 x 5,7 cm |
| Vyhřívání zrcadla | S funkcí proti zamlžování |
| Barva světla | Teplé/studené světlo 3000–6500 K | ovládání podržením ruky u spodní hrany |
| Světelný tok/Jas | 550 lm (na 50 cm LED pásku) |
| Pohybový senzor | Zapnutí/vypnutí osvětlení na spodní hraně při zaznamenaném pohybu < 7 cm |
| Napětí/Frekvence | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Spotřeba energie | 20 W (40 x 60 cm) 30 W (55 x 100 cm) |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Další detaily | Nástěnná montáž |
| Bez dekoračních předmětů |
Rozsah dodávky
- Koupelnové zrcadlo 8144 2.0 ve zvolené variantě
- Vč. montážního materiálu
Ke stažení
Návod k montáži
LED-Lichtspiegel-8144_oval_2xV_050326.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody