LED světelné zrcadlo 2137
Zrcadlo do koupelny - k dispozici různé velikosti
Číslo výrobku: 5990
Číslo výrobku: 5997
Číslo výrobku: 5993
Číslo výrobku: 5994
Číslo výrobku: 5995
Informace o produktu
LED světelné zrcadlo 2137 - Koupelnové zrcadlo v různých velikostech na výběr
LED zrcadlo 2137 je nepřekonatelným doplňkem vaší koupelny! Se svým nadčasově elegantním a neutrálním vzhledem se bez námahy hodí ke všem koupelnovým sestavám a propůjčuje vašemu prostoru jedinečný, moderní nádech. Zrcadlo není jen chytré, je přímo průlomové. Díky inovativnímu pohybovému senzoru se světlo automaticky ZAPÍNÁ/VYPÍNÁ, jakmile zaznamená pohyb ve vzdálenosti menší než 7 cm. To je nejen obzvlášť praktické, ale také mimořádně energeticky úsporné. Vynikající odolnost tohoto zrcadla vůči vlhkosti zaručuje naprosto bezstarostné používání ve vaší koupelně.
Integrované LED osvětlení nabízí mistrovskou úroveň výhod, včetně mimořádně nízké spotřeby energie, téměř bezkonkurenční životnosti, žádného zpoždění při zapnutí a nejvyšší ohleduplnosti k životnímu prostředí. S tímto LED zrcadlem získáte nejen funkční, ale také esteticky a technicky vynikající prvek do vaší koupelny. Zažijte dokonalou souhru tvaru a funkce a užijte si koupelnový zážitek, který povýší váš každodenní život na dosud nepoznanou úroveň.
Rozměry a specifikace
| Model | LED zrcadlo s osvětlením 2137 obdélníkové |
| Materiál | Hliník |
| Dostupné rozměry: (Š x V x H) | Možnost montáže vertikálně i horizontálně: |
| 800 x 600 x 40 mm | |
| 1000 x 700 x 40 mm | |
| 1200 x 700 x 40 mm | |
| 1400 x 700 x 40 mm | |
| Pouze horizontální montáž: | |
| 1680 x 700 x 40 mm | |
| Osvětlení | integrované LED osvětlení |
| Vyzařování světla | Po obvodu | Směrem dozadu |
| Senzor pohybu | Zapíná/vypíná světlo |
| při detekci pohybu < 7 cm | |
| Nastavení teploty barvy | |
| Napětí/Frekvence | 220–240 V, 50/60 Hz |
| Barva světla | cca 6000 K až cca 6500 K |
| Denní bílá | |
| Světelný tok/Jas | 800 x 600 mm: 795 lm |
| 1000 x 700 mm: 975 lm | |
| 1200 x 700 mm: 1095 lm | |
| 1400 x 700 mm: 1215 lm | |
| 1680 x 700 mm: 1380 lm | |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Typ montáže | Nástěnná montáž, na omítku |
| Další detaily | Včetně montážního materiálu |
| bez dekorativních prvků |
Rozsah dodávky
- LED zrcadlo s osvětlením ve zvolené velikosti
- Vč. montážního materiálu
Ke stažení
Návod k montáži
LED-Lichtspiegel-2137_2xV_050326.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody