- CODE: DEAL15
Rohový sprchový kout NT416 černý mat, otočné dveře - 8mm šedé sklo nano - různé velikosti
8 mm nano šedé sklo – volitelná šířka
Číslo výrobku: 38518
Číslo výrobku: 38519
Číslo výrobku: 38521
Číslo výrobku: 38524
Číslo výrobku: 38522
Číslo výrobku: 38525
Číslo výrobku: 38520
Číslo výrobku: 38523
Číslo výrobku: 38526
Ušetřete 15 % s KÓDEM: DEAL15
Platí do: 2026-05-25 23:59:59
Informace o produktu
Rohový sprchový kout NT416 z 8mm šedého ESG skla s nano úpravou – barva profilu černá matná – sprchové dveře a boční stěna lze individuálně kombinovat
Kvalitní rohový sprchový kout vybavený otočnými dveřmi se zvedacím-spouštěcím mechanismem a pevnou boční stěnou.
Náš rohový sprchový kout BERNSTEIN NT416 se vám představuje ve stylovém šedém skle s černými profily a technicky propracovaným zpracováním. Zvedací-spouštěcí mechanismus umožňuje velmi snadné otevírání dveří a magnetické lišty zajišťují jejich těsné zavírání. Nano úprava na bezpečnostním skle ESG zabraňuje usazování vodního kamene a zbytků mýdla. Stabilní a elegantně tvarované madlo dveří z nerezové oceli padne příjemně do ruky.
Při montáži máte maximální flexibilitu, protože dveře i boční stěnu lze namontovat vpravo nebo vlevo. Kromě toho máte na výběr z různých rozměrů.
Odpovídající sprchové vaničky a elegantní sprchové žlaby k tomuto sprchovému koutu najdete také v našem BERNSTEIN Badshopu.
Rozměry a specifikace
Upozorňujeme, že při montáži v úrovni podlahy se uvedené rozměry sprchového koutu vztahují k montážním rozměrům sprchové vaničky! Naše sprchové kouty jsou proto vyrobeny o příslušný rozměr odsazení menší.
| Model | NT416S |
| Typ montáže | Rohová instalace |
| Tvar sprchy | Rohový sprchový kout |
| Typ dveří | Otočné dveře |
| Směr otevírání dveří | Vlevo | Vpravo |
| Otevírání dveří | Směrem ven |
| Těsnění dveří s magnetickým uzávěrem | Ano |
| Typ madla dveří | Tyčové madlo |
| Materiál madla dveří | Nerezová ocel |
| Rozměry základny (ŠxD) | viz tabulka |
| Šířka dveří | viz tabulka |
| Šířka boční stěny | viz tabulka |
| Vstup | Přední vstup |
| Šířka vstupu | viz tabulka |
| Vlastnosti skla | Bezpečnostní sklo ESG (DIN EN 12150) |
| Typ skla | Šedé sklo |
| Nano povrchová úprava | Ano |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Výška skla | 195 cm |
| Typ profilu | Částečně rámový |
| Materiál profilu | Hliník |
| Rozsah vyrovnání v nástěnném profilu | 15 mm |
| Barva profilu | Černá |
| Povrch profilu | Matný |
| Vnitřní závěsy lícující s povrchem | Ano |
| Zvedací-spouštěcí mechanismus | Se zvedací-spouštěcí funkcí |
| Typ montáže | Se sprchovou vaničkou | V úrovni podlahy bez sprchové vaničky |
| Šířky dveřního prvku | 80 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 78,5 - 80 cm 90 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 88,5 - 90 cm 100 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 98,5 - 100 cm |
| Šířky bočního prvku | 70 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 68,5 - 70 cm 80 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 78,5 - 80 cm 90 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 88,5 - 90 cm 100 cm: Flex. šířka včetně nástěnné lišty: cca 98,5 - 100 cm |
| Hrubá hmotnost dveřního prvku | 80 cm: 33 kg 90 cm: 38 kg 100 cm: 46 kg |
| Hrubá hmotnost bočního prvku | 70 cm: 31 kg 80 cm: 35 kg 90 cm: 40 kg 100 cm: 43 kg |
Rozsah dodávky
- Sprchová zástěna NT416 ve zvolené variantě
- Madlo dveří
- Hliníkové profily
- Magnetická dveřní lišta, gumová těsnění
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez sprchové vaničky
Ke stažení
Návod k montáži
NT416-FLEX-Eckdusche-mit-Drehtür_PrNr.-38515_131124.pdfPokyny pro péči
CMA-Shower-enclosure_130326.pdfDalší pokyny
Duschkabine-Türdichtung_NT403_NT407_NT416_240925.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody