- Vyprodáno
Sada koupelnového nábytku pro hostinské WC COMPACT 45 cm s umyvadlem
Vč. LED zrcadla - police vlevo
Číslo výrobku: 174160
Číslo výrobku: 174155
Číslo výrobku: 174162
Číslo výrobku: 174154
Číslo výrobku: 174157
Číslo výrobku: 174152
Číslo výrobku: 174156
Číslo výrobku: 174153
Číslo výrobku: 174151
Číslo výrobku: 174159
Číslo výrobku: 174158
Číslo výrobku: 174161
Informace o produktu
WC pro hosty koupelnový set COMPACT s otevřeným regálem vlevo pro více úložného prostoru – vč. koupelnového zrcadla VARO
Moderní, stylové a funkční: Tento koupelnový set je ideální volbou pro Tvé WC pro hosty. Kompaktní spodní skříňka pod umyvadlo s integrovaným umyvadlem se perfektně hodí do malých koupelen a WC pro hosty. S šířkou pouhých 45 cm je tento koupelnový set dokonalým příkladem moderního koupelnového nábytku s umyvadlem, který udělá skvělý dojem i v těch nejmenších místnostech.
Vysoce kvalitní vybavení pro Tvůj koupelnový nábytek do WC pro hosty
Skutečným vrcholem této spodní skříňky pod umyvadlo je otevřený boční regál na levé straně. Díky dalšímu úložnému prostoru činí koupelnový nábytek nejen funkčnějším, ale působí i obzvlášť lehce a moderně. Ať už klasicky v bílé, moderně v antracitu nebo přirozeně v dekoru dub medový zlatý: Tento koupelnový set je ideální volbou pro stylový koupelnový nábytek do WC pro hosty, který přesně ladí s Tvým vzhledem. Díky systému Soft-Close se zásuvka tohoto koupelnového nábytku téměř sama zavírá – jemně, tiše a šetrně k materiálu. Zejména u kompaktního koupelnového nábytku pro WC pro hosty je boční držák na ručníky skutečným přínosem z hlediska místa. O osobní nádech se postarají kovové úchytky, které můžeš zvolit buď v chromu, nebo v matné černé, a dodat tak své spodní skříňce pod umyvadlo punc výjimečnosti.
Světelný komfort & vyhřívání zrcadla u umyvadlového prostoru
Odpovídající osvětlení nad umyvadlem dotváří moderní design. LED zrcadlo je flexibilně volitelné v kulatém nebo hranatém provedení a Tvé nové koupelnové sety perfektně uvede na scénu. Integrované LED pásky zahalí Tvůj umyvadlový prostor do rovnoměrného světla, které svítí jak dopředu, tak směrem ke stěně. Vytvoř si svou osobní atmosféru pohody tím, že plynule ztlumíš jas a přizpůsobíš barvu světla podle potřeby od útulné teplé bílé až po jasnou studenou bílou. Bezdotykový senzor dělá ovládání světla mimořádně snadným a topení proti zamlžování se postará o dokonalý výhled i v zapařené koupelně. Jakmile vše jednou nastavíš, inteligentní paměťová funkce si Tvůj osobní světelný moment zcela automaticky zapamatuje.
Zažij s tímto koupelnovým setem nejvyšší kvalitu včetně 5leté záruky. Ideální příležitost, jak nyní svou koupelnu stylově pozvednout a zcela nově ztvárnit.
Rozměry a specifikace
| Skříňka pod umyvadlo | |
| Série | COMPACT |
| Rozměry (Š x H x V) | 45 x 35,1 x 50,5 cm |
| Materiál čela | MFC |
| Povrch čela | Lakované: bílá matná | antracit matný Melaminový potah: dub medově zlatý |
| Barva čela | Volitelně: bílá matná | antracit matný | dub medově zlatý |
| Materiál korpusu | MFC |
| Povrch korpusu | Lakované: bílá matná | antracit matný Melaminový potah: dub medově zlatý |
| Barva korpusu | Volitelně: bílá matná | antracit matný | dub medově zlatý Vnitřní barva: antracit |
| Regál | Otevřený boční regál se skleněnou policí |
| Počet zásuvek | 1 |
| Typ výsuvu zásuvek | Prémiové kovové výsuvy Hettich | plný výsuv (100 %) |
| Způsob otevírání | S výsuvem | funkce Soft-Close |
| Typ úchytu | Úchyt s integrov. držákem na ručník |
| Materiál úchytu | Hliník |
| Barva úchytu | Volitelně: chrom | černá matná |
| Osvětlení | Ne |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž |
| Stav při dodání | Předmontováno |
| Hmotnost netto | 16,5 kg |
| Rozměry balení / přepravní hmotnost | 56 x 41,5 x 55 cm | 18 kg |
| Umyvadlo | |
| Rozměry (Š x H x V) | 45 x 34 x 12 cm |
| Materiál | Keramika |
| Barva | Bílá lesklá |
| Počet otvorů pro baterii | 1 |
| Otvor pro baterii předvrtaný | Ano |
| Přepad přítomen | Ne |
| vč. odtokové soupravy | Ne |
| Hmotnost netto | 11,5 kg |
| Přepravní hmotnost | 12,5 kg |
| Kulaté LED zrcadlo s osvětlením | |
| Série | VARO |
| Materiál rámu zrcadla | Kov |
| Rozměr průměr | Ø 600 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Rám zrcadla | Ne |
| Tvar zrcadla | Kulatý |
| Osvětlení | LED pásek |
| Směr vyzařování světla | Po obvodu | dopředu a dozadu |
| Ovládání světla | Bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| LED stmívatelné | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ano | proti zamlžování |
| Osvětlení vyměnitelné | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/frekvence | Vstup: 230-250 V, 50 Hz | výstup: 12 V |
| Spotřeba energie (W) | 25 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| každé | |
| Spotřeba energie | vyhřívání zrcadla (W) | 18 |
| Barevná teplota | 2700 K - 6500 K |
| Teplá bílá až studená bílá | |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž, povrchová |
| Hmotnost netto | 3,5 kg |
| Hmotnost brutto | 6,1 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 600 mm: 655 x 655 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
| Vč. montážního materiálu | |
| Vč. montážního návodu | |
| bez dekorativních předmětů |
| Hranaté LED zrcadlo s osvětlením | |
| Série | VARO |
| Rám zrcadla | Ne |
| Rozměr výška | 700 mm |
| Rozměr šířka | 600 mm |
| Tvar zrcadla | Hranatý |
| Osvětlení | LED pásek |
| Směr vyzařování světla | Po obvodu | dopředu a dozadu |
| Ovládání světla | Bezdotykovým senzorem |
| Vhodné pro spínání v místnosti | |
| LED stmívatelné | Ano, s paměťovou funkcí |
| Poloha senzoru | Dole uprostřed |
| Vyhřívání zrcadla | Ano | proti zamlžování |
| Osvětlení vyměnitelné | Ne, LED pásek pevně zabudovaný |
| Napětí/frekvence | Vstup: 230-250 V, 50 Hz | výstup: 12 V |
| Spotřeba energie (W) | 25,5 |
| Přímé a nepřímé světlo | |
| každé | |
| Spotřeba energie | vyhřívání zrcadla (W) | 17,5 |
| Barevná teplota | 2700 K - 6500 K |
| Teplá bílá až studená bílá | |
| Světelný tok/jas | 3060 lm |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Třída ochrany | II |
| Třída energetické účinnosti | F |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž, povrchová |
| Hmotnost netto: | 4,7 kg |
| Hmotnost brutto: | 8,2 kg |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 655 x 755 x 50 mm |
| Poznámka k rozsahu dodávky | Vč. světelného zdroje |
| Vč. montážního materiálu | |
| Vč. montážního návodu | |
| bez dekorativních předmětů |
Rozsah dodávky
- Skříňka pod umyvadlo COMPACT 450 ve zvolené variantě
- Keramické umyvadlo
- Úchyt ve zvolené variantě
- LED koupelnové zrcadlo VARO 60 cm ve zvolené variantě
- Návod k montáži
- Bez odtokové soupravy a pop-up krytu
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
_MA_Compact-450_VARO_60_210824__.pdfElektrická poznámka
weee_151223__.pdfPokyny pro péči
cma-furniture_111123.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody