- -20%
- -20%
- -10%
Sprchová zástěna Walk-In Nano čiré sklo EX101
10 mm - Nástěnný profil chrom - šířka volitelná
Číslo výrobku: 5709
Číslo výrobku: 5711
Číslo výrobku: 5714
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 9.134,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 7.326,00 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 8.322,00 Kč
Informace o produktu
Walk-In sprchový kout EX101 mléčné sklo s pruhem - 10 mm pravé sklo s nano povlakem
Zažijte maximální kvalitu a nejvyšší komfort se sprchovým koutem BERNSTEIN Walk-In EX101. Jeho jednoduchý design dodá vaší koupelně nadčasovou eleganci. Prostřední pruh z mléčného skla chrání vaše soukromí při sprchování. Walk-In sprchový kout zaujme mimořádně pevným bezpečnostním sklem podle normy DIN-EN 12150, které vám zaručuje bezpečnost a dlouhou životnost.
Čištění sprchové zástěny je díky nano povlaku, který nechává vodu jednoduše stékat, zcela bez námahy. Vápenné usazeniny a zbytky mýdla tak mají jen minimální šanci. Maximálně rovné plochy navíc usnadňují údržbu. Flexibilní montáž sprchového koutu Walk-In vám dává na výběr mezi bezbariérovou instalací v úrovni podlahy nebo použitím sprchové vaničky. Nástěnné profily umožňují vyrovnání nerovností stěny až do 15 mm a tím zaručují dokonalé přizpůsobení.
Nastavitelná stabilizační tyč dále zvyšuje stabilitu sprchové zástěny. Vezměte prosím na vědomí, že při montáži skleněné stěny musí saténové plochy směřovat ven. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky, protože by mohly saténové plochy poškodit.
Zažijte novou úroveň kvality, komfortu a snadné údržby se sprchovým koutem BERNSTEIN Walk-In EX101. Proměňte svou koupelnu v oázu odpočinku.
Rozměry a specifikace
| Série | EX101 |
| Typ dveří | Sprchová stěna |
| Montážní situace | Walk-In |
| Sklo | Bezpečnostní sklo ESG (DIN-EN 12150) |
| Povrchová úprava skla | Nánový povlak |
| Druh skla | Pruhy z mléčného skla |
| Tloušťka skla | 10 mm |
| Výška skla | 200 cm |
| Šířka | volitelně 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Vstup | Walk-In |
| Typ profilu | Bezrámový |
| Materiál profilu | Hliník |
| Barva profilu | Chrom |
| Šířka profilu | 30 mm |
| Rozsah nastavení nástěnného profilu | 15 mm |
| Stabilizační tyč obsažena | Ano |
| Délka vysunutí stabilizační tyče | 76 - 140 cm výsuvná |
| Skleněné připojení stabilizační tyče | otočná o 360° |
| Materiál stabilizační tyče | Nerezová ocel |
| Rozměry balení / přepravní hmotnost | viz tabulka níže |
| Montáž | Vč. montážního návodu |
| Způsob montáže | V úrovni podlahy nebo se sprchovou vaničkou |
| Prodloužená záruka | 10 let |
Hmotnost a balení
| Šířka | Přepravní hmotnost | Balení | ||
|---|---|---|---|---|
| 120 cm | 68,5 kg | 208 x 130 x 7,5 cm | ||
| 140 cm | 83,5 kg | 208 x 150 x 7,5 cm | ||
| 160 cm | 95,5 kg | 208 x 170 x 7,5 cm |
Rozsah dodávky
- Sprchová zástěna EX101 sestávající ze skleněné desky, upevňovací lišty a stabilizační tyče
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez sprchové vaničky
- Bez dekoračních předmětů
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody