- Vyprodáno
Sprchová zástěna Walk-In Nano sprcha EX101
Sklo - matované pruhy - 8 mm - šířka volitelná
Číslo výrobku: 6955
Informace o produktu
Walk-in sprcha EX101 mléčné pruhy - 8 mm pravé sklo s nano povrchovou úpravou
Walk-in sprchové zástěny od BERNSTEIN spojují funkčnost a estetiku v otevřeném prostoru. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního bezpečnostního skla a kombinují elegantní design s praktickými výhodami.
Středový mléčný pruh dodává vaší koupelně stylový nádech a zajišťuje soukromí. Robustní nástěnný profil z hliníku zajišťuje bezpečnou montáž a vyrovnává nerovnosti stěny až do 15 mm. Přiložená stabilizační tyč poskytuje dodatečnou stabilitu a přizpůsobivost.
Další výhodou této sprchové zástěny je snadné čištění. Hladké povrchy a speciální nano povrchová úprava umožňují jednoduše otřít vodní kámen a nečistoty. Užijte si pohodlí a snadnou údržbu ve vaší koupelně. Upozorňujeme, že při montáži skleněné stěny by satinované plochy měly směřovat ven. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky, protože by mohly poškodit satinované plochy.
Walk-in sprcha vám nabízí prostorný vstup a vytváří pocit transparentního prostoru. Nechte svou koupelnu stát se oázou relaxace.
TÜV a záruka:
TÜV Rheinland potvrdil a certifikoval kvalitu značkových sprch BERNSTEIN. Testované modely v laboratoři jsou prémiové modely: EX416 o rozměru 90x90cm, čiré sklo 8 mm. Stejně tak EX101 v rozměrech 90 cm a 140 cm, čiré sklo 10 mm, a také EX101 ve 120 cm, čiré sklo 8 mm.
Cítíme se být potvrzeni a prodlužujeme záruku na všechny modely EX416 i EX101 na 10 let.
Rozměry a specifikace
| Série | EX101 |
| Typ dveří | Sprchová stěna |
| Instalační situace | Walk-In |
| Sklo | ESG bezpečnostní sklo (DIN-EN 12150) |
| Povrchová úprava skla | Nanopovlak |
| Typ skla | Pruhy z mléčného skla |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Výška skla | 200 cm |
| Šířka | volitelné 100 cm, 120 cm |
| Vstup | Walk-In |
| Typ profilu | Bezrámový |
| Materiál profilu | Hliník |
| Barva profilu | Chrom |
| Šířka profilu | 25 mm |
| Rozsah nastavení nástěnného profilu | 15 mm |
| Stabilizační tyč v ceně | Ano |
| Rozsah výsuvu stabilizační tyče | 76 - 140 cm výsuvná |
| Skleněné připojení stabilizační tyče | otočná o 360° |
| Materiál stabilizační tyče | Nerezová ocel |
| Rozměry balení / hmotnost při přepravě | viz tabulka níže |
| Montáž | Vč. montážního návodu |
| Způsob montáže | Úroveň podlahy nebo s vaničkou |
| Rozšířená záruka | 10 let |
Hmotnost a balení
| Šířka | Hmotnost při přepravě | Balení |
|---|---|---|
| 100 cm | 46,7kg | 208 x 110 x 7,5 cm |
| 120 cm | 56kg | 208 x 130 x 7,5 cm |
Rozsah dodávky
- Sprchová zástěna EX101 sestávající ze skleněné desky, upevňovací lišty a stabilizační tyče
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez sprchové vaničky
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
Duschabtrennung_EX101_170524.pdfDalší pokyny
EX416_DX416_EX101_JUL23.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody