- CODE: DEAL15
Sprchový kout rohová sprcha EX416S
Nano pravé sklo - 6 mm - hliníkový profil - matná černá - 80 x 80 x 195 cm
Číslo výrobku: 14394
Ušetřete 15 % s KÓDEM: DEAL15
Platí do: 2026-05-25 23:59:59
Informace o produktu
Hranatá sprchová kabina z 6 mm nano čirého skla EX416S – decentní nástěnný profil v elegantní černé barvě
BERNSTEIN rohová sprchová kabina EX416S – optimální řešení pro koupelny s malým prostorem!
Sprchová kabina EX416S se skládá z otočných dveří a boční stěny z certifikovaného 6 mm ESG bezpečnostního skla. Dveře a boční stěnu lze montovat vpravo nebo vlevo a nevzhledné šroubové spoje jsou elegantně zakryty.
Úzké hliníkové nástěnné profily v elegantní černé barvě umožňují při instalaci vyrovnání nerovností stěn až do 15 mm. Zdvižně-spouštěcí mechanismus sprchových dveří zajišťuje jejich snadné otevírání a těsné zavírání.
Díky nano povrchové úpravě voda a zbytky mýdla jednoduše stékají – nečistoty a vodní kámen jen stěží ulpívají. Skleněnou sprchovou kabinu lze instalovat v úrovni podlahy nebo s vaničkou.
Vhodné sprchové vaničky a elegantní sprchové žlaby k této sprchové kabině najdete také v našem BERNSTEIN koupelnovém e-shopu.
Rozměry a specifikace
Vezměte prosím při bezbariérové montáži na vědomí, že uvedené rozměry sprchové kabiny se vztahují k instalačním rozměrům sprchové vaničky! Naše sprchové kabiny jsou proto vyrobeny menší o odpovídající zasazení.
| Série | EX416S |
| Typ dveří | Otočné dveře |
| Montážní situace | Rohová sprcha |
| Sklo | ESG bezpečnostní sklo (DIN-EN 12150) |
| Povrchová úprava skla | Nano povrchová úprava |
| Druh skla | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Výška skla | 195 cm |
| Velikost | 80 x 80 cm |
| Šířka dveří | cca 78,5 cm |
| Šířka boční stěny | cca 78,5 cm |
| Vstup | Boční vstup |
| Šířka vstupu | cca 73 cm |
| Otevírání dveří | Směrem ven |
| Uložení dveří | Flexibilní vlevo nebo vpravo |
| Těsnění dveří | S magnetickým uzávěrem |
| Mechanismus zvedání a spouštění | Se zvedací-spouštěcí funkcí |
| Typ madla | Tyčové madlo |
| Materiál madla dveří | Nerezová ocel |
| Typ profilu | Částečně rámovaný |
| Materiál profilu | Hliník |
| Barva profilu | Černá matná |
| Regulační rozsah nástěnného profilu | 15 mm |
| Stabilizační tyč obsažena | Ano, integrovaná v rámu dveří |
| Čistá hmotnost | 47 kg |
| Rozměry balení / přepravní hmotnost | 8 x 86 x 204 cm / 51 kg |
| Montáž | Flexibilní montáž: dveře/boční stěna vlevo nebo vpravo, vč. montážního návodu |
| Typ montáže | V úrovni podlahy nebo s vaničkou |
| (Rozšířená záruka) | 10 let |
Rozsah dodávky
- Sprchová zástěna EX416S
- Dveřní madlo
- Hliníkové profily
- Magnetická dveřní lišta, gumová těsnění
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez sprchové vaničky
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
EX416_EX416S_DE_EN_FR_IT_Bernstein_2018.pdfPokyny pro péči
CMA-Shower-enclosure_130326.pdfDalší pokyny
EX416_DX416_EX101_JUL23.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody