- CODE: DEAL15
Sprchový kout rohová sprcha EX416S
Nano pravé sklo - 6 mm - hliníkový profil - matná černá - 90 x 90 x 195 cm
Číslo výrobku: 14395
Ušetřete 15 % s KÓDEM: DEAL15
Platí do: 2026-05-25 23:59:59
Informace o produktu
Sprchová kabina rohový sprchový kout z 6mm nano bezpečnostního skla EX416S - s otočnými dveřmi a pevnou boční stěnou
BERNSTEIN rohový sprchový kout EX416S - praktické řešení pro koupelny s omezeným prostorem!
Skleněný sprchový kout BERNSTEIN EX416S je vybaven úzkými a elegantními hliníkovými nástěnnými profily v černé barvě. 6 mm silné a certifikované jednovrstvé bezpečnostní sklo s nano povrchovou úpravou a dveře se zvedacím-spouštěcím mechanismem charakterizují kvalitu tohoto sprchového koutu.
Sprchové dveře a boční stěna jsou flexibilně montovatelné - vpravo nebo vlevo. Šroubové spoje jsou elegantně skryté. Skleněný sprchový kout lze instalovat v úrovni podlahy nebo s vaničkou.
Nástěnné profily umožňují při montáži sprchové kabiny vyrovnání nerovností stěn až do 15 mm. Sprchové stěny z bezpečnostního skla jsou opatřeny nano povrchovou úpravou, která zajišťuje, že voda a zbytky mýdla jednoduše stékají. Usazování vodního kamene má jen malou šanci.
Vhodné sprchové vaničky a elegantní sprchové žlaby k této sprchové kabině najdete také v našem BERNSTEIN koupelnovém obchodě.
Rozměry a specifikace
Při montáži v úrovni podlahy vezměte prosím na vědomí, že uvedené rozměry sprchové kabiny se vztahují k instalačním rozměrům sprchové vaničky! Naše sprchové kabiny jsou proto vyrobeny o příslušný zástavbový rozměr menší.
| Série | EX416S |
| Typ dveří | Otočné dveře |
| Montážní situace | Rohová sprcha |
| Sklo | Bezpečnostní sklo ESG (DIN-EN 12150) |
| Povrchová úprava skla | Nano povrchová úprava |
| Druh skla | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Výška skla | 195 cm |
| Velikost | 90 x 90 cm |
| Šířka dveří | cca 88,5 cm |
| Šířka boční stěny | cca 88,5 cm |
| Vstup | Boční vstup |
| Šířka vstupu | cca 83 cm |
| Otevírání dveří | Ven |
| Strana zavěšení dveří | Flexibilně vlevo nebo vpravo |
| Těsnění dveří | S magnetickým uzávěrem |
| Zvedací-spouštěcí mechanismus | Se zvedací-spouštěcí funkcí |
| Typ madla | Tyčové madlo |
| Materiál madla dveří | Nerezová ocel |
| Typ profilu | Částečně rámovaný |
| Materiál profilu | Hliník |
| Barva profilu | Matná černá |
| Rozsah nastavení nástěnného profilu | 15 mm |
| Stabilizační tyč v ceně | Ano, integrovaná v rámu dveří |
| Čistá hmotnost | 55 kg |
| Rozměry balení / hmotnost při přepravě | 8 x 96 x 204 cm / 59 kg |
| Montáž | Flexibilní montáž: dveře/boční stěna vlevo nebo vpravo, vč. montážního návodu |
| Typ montáže | V úrovni podlahy nebo se sprchovou vaničkou |
| (Prodloužená záruka) | 10 let |
Rozsah dodávky
- Sprchová zástěna EX416S
- Dveřní madlo
- Hliníkové profily
- Magnetická dveřní lišta, gumová těsnění
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez sprchové vaničky
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
EX416_EX416S_DE_EN_FR_IT_Bernstein_2018.pdfPokyny pro péči
CMA-Shower-enclosure_130326.pdfDalší pokyny
EX416_DX416_EX101_JUL23.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody