- Novinka
Skříňka pod umyvadlo MAUI 160 cm
Pro umyvadla na desku - koupelnový nábytek v rýhovaném vzhledu
Číslo výrobku: 174023
Číslo výrobku: 174021
Číslo výrobku: 174022
Číslo výrobku: 174024
Informace o produktu
Skříňka pod umyvadlo MAUI 160 cm - barvu lze zvolit
Skříňka pod umyvadlo MAUI 160 cm je ideální volbou pro všechny, kteří hledají prostorný koupelnový nábytek s moderním designem, velkým úložným prostorem a vysoce kvalitním zpracováním. Zejména ve velkých koupelnách, rodinných koupelnách nebo koupelnách pro páry zajišťuje tato skříňka pod umyvadlo citelně více komfortu a stylovou atmosféru.
Zvláštním poutačem je všestranně profilovaný povrch v trendovém žebrovaném vzhledu. Precizně zpracované hrany dodávají koupelnovému nábytku výraznou strukturu a dělají z této skříňky jedinečný poutač pohledů. Čistý, elegantní design se dokonale hodí do exkluzivních koupelen.
Také co se týče vybavení, přesvědčí skříňka pod umyvadlo na celé čáře. Velké zásuvky se systémem Soft-Close a plným výsuvem nabízejí mnoho místa pro koupelnové potřeby, kosmetiku, ručníky a pečující produkty. Díky vysoce kvalitním kovovým výsuvným lištám od Hettich se zásuvky pohybují příjemně lehce, spolehlivě a jsou trvanlivé. Uvnitř vytváří provedení v elegantní antracitové barvě ušlechtilý kontrast a dále podtrhuje vysoce kvalitní vzhled.
S šířkou cca 160 cm nabízí nástěnná skříňka obzvláště mnoho místa a je ideální pro použití se dvěma nástavbovými umyvadly. Kdo hledá koupelnový nábytek s velkým úložným prostorem, rozhodne se s tímto modelem správně.
Skříňka pod umyvadlo 160 cm - moderní koupelnový nábytek s velkým úložným prostorem
Koupelnová skříňka boduje nejen z hlediska vzhledu, ale také v každodenním používání. Integrované úchytové vybrání se bezešvě začleňuje do moderního designu a podtrhuje přímočarý, minimalistický jazyk forem. Materiály chráněné proti vlhkosti, udržitelně zpracované dřevotřískové materiály a dodání v předmontovaném stavu činí tento koupelnový nábytek obzvlášť praktickým a trvanlivým.
Díky 5leté záruce dáváme další signál kvality a bezpečnosti. Skříňka pod umyvadlo MAUI je tak ideální volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní koupelnový nábytek s maximálním komfortem.
Rozměry a specifikace
| SPODNÍ SKŘÍŇKA: | |
| Série | MAUI |
| Rozměry (Š x H x V) | 161,7 x 48,8 x 46,2 cm |
| Materiál čela | MDF |
| Povrch čela | Profilovaný & vícekrát lakovaný |
| Barva čela | Volitelné: Bílá matná | Antracit matný | Nefritově zelená matná | Kašmírová matná |
| Materiál korpusu | MFC |
| Povrch korpusu | Profilovaný & vícekrát lakovaný |
| Barva korpusu | Volitelné: Bílá matná | Antracit matný | Nefritově zelená matná | Kašmírová matná Vnitřní barva: Antracit |
| Počet zásuvek | 2 |
| Typ výsuvu zásuvek | 100 % plný výsuv | Prémiové kovové výsuvy značky Hettich |
| Typ otevírání | Výsuv |
| Funkce zavírání | Funkce Soft-Close |
| Typ úchytu | Úchytová prolisovaná lišta |
| Osvětlení | Ne |
| Typ montáže | Nástěnná montáž |
| Stav montáže | Předmontováno |
| Hmotnost netto | 46 kg |
| Rozměry balení / přepravní hmotnost | 166,5 x 53,5 x 51 cm | 50 kg |
| DESKA UMYVADLA: | |
| Rozměry (Š x H x V) | 161,7 x 49,2 x 1,9 cm |
| Materiál | MDF |
| Provedení | Bez vrtání a výřezů |
| Hmotnost netto | 12,5 kg |
| Rozměry balení / přepravní hmotnost | 164,7 x 51,9 x 4,4 cm | 13,5 kg |
Rozsah dodávky
- Spodní skříňka MAUI ve zvolené variantě
- Deska umyvadlové skříňky
- Montážní materiál
- Montážní návod
- Návod na údržbu
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
MA_MAUI_160-180cm_210426.pdfPokyny pro péči
CMA-Furniture_040924.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody