Umyvadlová skříňka ARCTIC 1200
Černá softtouch s umyvadlem z minerálního odlitku - 1 zásuvka
Číslo výrobku: 162661
Informace o produktu
Umyvadlová skříňka ARCTIC 1200 černá Softtouch s umyvadlem z minerálního litého kamene – 1 zásuvka
Umyvadlová skříňka ARCTIC 1200 spojuje minimalistický design s praktickou funkčností – ideální pro moderní koupelny. Černý Softtouch povrch zajišťuje elegantní, sametově matný vzhled a je současně odolný proti vlhkosti a otiskům prstů. Čistý vzhled bez úchytek a jasné linie podtrhují puristický charakter tohoto kvalitního koupelnového nábytku. Vnitřek skříňky je elegantní v antracitové barvě.
Integrovaný minerální litý pult přesvědčí plynulým tvarem a skrytým odtokem, který nábytku propůjčuje zvlášť ušlechtilý a uklizený vzhled. Ušlechtilý dojem podtrhuje také umyvadlová mísa v antracitové barvě, přičemž vnější plocha je v hluboké černi. Šířka 120 cm nabízí velkorysý odkládací prostor a činí skříňku ideálním řešením pro stylová samostatná umyvadla.
Komfort a kvalita v kompaktní formě
Prostorná zásuvka s Push-to-Open funkcí a kvalitními kovovými výsuvy Hettich poskytuje i při výšce pouhých 27 cm překvapivě mnoho úložného prostoru. Díky plnému výsuvu lze pohodlně využít celý vnitřní prostor – ideální pro pečující prostředky, ručníky a mnoho dalšího.
Udržitelně promyšlené – dlouhodobě vyrobené
Použité dřevěné materiály pocházejí z udržitelných lesních hospodářství. I obal je z velké části recyklovatelný a koncipovaný s ohledem na šetření zdrojů. Se zárukou 5 let představuje ARCTIC kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.
Doplňte svou koupelnu dalšími kusy nábytku z ARCTIC série – od odpovídající skříňky po nástěnnou polici – a vytvořte si harmonickou, funkční koupelnu s jasnou linií a moderním charakterem.
Rozměry a specifikace
| Serie | ARCTIC |
| Rozměry (Š x H x V) | 120 x 52 x 27 cm |
| Materiál čelo | MDF |
| Povrch čelo | Lakované |
| Barva čelo | Černá |
| Materiál korpus | MDF |
| Povrch korpus | Lakované |
| Barva korpus | Vnější: Černá softmatná Vnitřní: Antracit softmatný |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Typ výsuvu zásuvky | Plný výsuv | kovové výsuvy skupiny podniků Hettich |
| Typ otevírání | Push-to-Open mechanismus |
| Způsob zavírání | Soft-Close funkce |
| Typ úchytu | Bez úchytu |
| Osvětlení | Bez osvětlení |
| Čistá hmotnost | 32 kg |
| Rozměry balení / hmotnost při přepravě | 126 x 58 x 28 cm | 34 kg |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž |
| Stav montáže | Předmontováno |
| Minerální umyvadlo: | |
| Rozměry (Š x H x V) | 120 x 52 x 11,5 cm |
| Materiál | Minerální litina |
| Povrch | Matný |
| Barva | Černá/antracit |
| Předvrtaný otvor pro baterii | Ne |
| Přepad | Bez přepadu |
| Odtoková souprava | Bez odtokové soupravy |
| Kryt odtokové soupravy | S krytem v antracitu |
| Čistá hmotnost | 21,4 kg |
| Rozměry balení / hmotnost při přepravě | 130 x 57,5 x 16 / 23,4 kg |
E1 certifikace
K lisování dřevěných třísek na dřevotřískové desky se používají jako pojivo syntetické pryskyřice obsahující formaldehyd. Ty mohou poškozovat životní prostředí a lidské zdraví, protože tyto pryskyřice nevytvářejí s dřevními třískami věčné vazby a mohou uvolňovat formaldehyd do vnitřního ovzduší.
Všechny naše koupelnové skříňky odpovídají emisní třídě E1. Jsou tedy nízkoformaldehydové a za určitých okolností neuvolňují do vnitřního ovzduší více než 0,1 ppm formaldehydu.
Rozsah dodávky
- Umyvadlová skříňka ARCTIC 1200
- Umývadlo z minerální směsi
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
MA_ARCTIC_basin_1200_1400_1600_1800_270625.pdfPokyny pro péči
CMA-Furniture_040924.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody