Umyvadlová skříňka ARCTIC 1600
Full-Size - Černý Softtouch s dvojitým umyvadlem
Číslo výrobku: 162674
Informace o produktu
Full-Size umyvadlová skříňka ARCTIC 1600 černá Softtouch s dvojumyvadlem
Velkorysá, moderní a funkční – umyvadlová skříňka ARCTIC 1600 nabízí se šířkou 160 cm spoustu prostoru pro pohodlí a organizaci ve tvé koupelně. Bezespárově integrovaný minerální litý pult v černé barvě s elegantním umyvadlem v antracitové barvě dodává kusu nábytku ušlechtilý vzhled a zajišťuje kvalitní akcent v moderní koupelně.
Koupelnový nábytek s 5 zásuvkami – perfektní organizace
Díky celkem 5 zásuvkám máš dostatek úložného prostoru na vše, co v koupelně potřebuješ. Prostřední zásuvka v plné výšce je ideální pro větší předměty jako lahve, elektrická zařízení nebo stylingové pomůcky. Další čtyři zásuvky nabízejí prostor na ručníky, pečující produkty a kosmetiku. Díky kovovým výsuvům Hettich s plnovýsuvem a mechanismem push-to-open se všechny zásuvky otevírají jemně, tiše a pouze dotykem prstu – pohodlnější to už být nemůže.
Moderní design s nenáročným povrchem na údržbu
Matný Softtouch-povrch v hluboké černé je příjemně sametový na dotek, je odolný proti vlhkosti a téměř necitlivý na otisky prstů. Vnitřní část v elegantní antracitové barvě harmonicky doplňuje design a podtrhuje kvalitní charakter.
Udržitelné a odolné
ARCTIC 1600 je vyroben z dřevomateriálů z udržitelného lesnictví a dodáván v optimalizovaném recyklovatelném obalu. S naší 5letou zárukou investuješ do dlouhověkého koupelnového nábytku, který tě bude provázet po mnoho let.
Kombinuj umyvadlovou skříňku s odpovídajícím koupelnovým nábytkem ze stejnojmenné série – například s bočními skříněmi nebo nástěnnými policemi – pro promyšlený a moderní koupelnový koncept.
Rozměry a specifikace
| Série | ARCTIC |
| Rozměry (Š x H x V) | 160 x 52 x 45 cm |
| Materiál čelo | MDF |
| Povrch čelo | Lakováno |
| Barva čelo | Černá |
| Materiál korpus | MDF |
| Povrch korpus | Lakováno |
| Barva korpus | Zvenčí: Černá softmat Uvnitř: Antracit softmat |
| Počet zásuvek | 5 zásuvek |
| Typ výsuvu zásuvky | Plný výsuv | Kovové výsuvy Unternehmensgruppe Hettich |
| Typ otevírání | Push-to-Open mechanismus |
| Funkce zavírání | Soft-Close funkce |
| Typ úchytu | Bez úchytu |
| Osvětlení | Bez osvětlení |
| Hmotnost netto | 66 kg |
| Rozměry balení / Hmotnost při přepravě | 166 x 58 x 46 cm | 69,5 kg |
| Způsob montáže | Nástěnná montáž |
| Stav montáže | Předmontováno |
| Minerální umyvadlo: | |
| Rozměry (Š x H x V) | 160 x 52 x 11,5 cm |
| Materiál | Minerální litina |
| Povrch | Matný |
| Barva | Černá/Antracit |
| Předvrtaný otvor pro baterii | Ne |
| Přepad | Bez přepadu |
| Odtoková souprava | Bez odtokové soupravy |
| Kryt pro odtokovou soupravu | S krytem v antracitu |
| Hmotnost netto | 29,5 kg |
| Rozměry balení / Hmotnost při přepravě | 170 x 57,5 x 16 / 31,2 kg |
E1 certifikace
K lepení dřevěných třísek na dřevotřískové desky se používají syntetické pryskyřice obsahující formaldehyd jako pojivo. Mohou být škodlivé pro životní prostředí i lidské zdraví, protože tyto pryskyřice nevytvářejí s dřevěnými třískami věčné spojení a dochází k uvolňování formaldehydu do vnitřního ovzduší.
Všechny naše koupelnové skříňky splňují emisní třídu E1. Jsou tedy s nízkým obsahem formaldehydu a za určitých okolností neuvolňují do vnitřního ovzduší více než 0,1 ppm formaldehydu.
Rozsah dodávky
- Full-Size koupelnová skříňka pod umyvadlo ARCTIC 1600
- Umyvadlo z minerálního odlitku
- Montážní materiál
- Návod k montáži
- Bez dekoračních předmětů
Ke stažení
Návod k montáži
MA_ARCTIC_5D_basin_1200_1400_1600_1800_270625.pdfPokyny pro péči
CMA-Furniture_040924.pdf
Doručení
Bezpečnost výrobků
Mohlo by se vám také líbit
Výhody
Vlastní výroba
Doručení do 3-6 dnů
Zákaznická podpora při nákupu
Bezpečné platební metody